E-MARK

ELEKTRONICKÁ PEČIATKA E-MARK

Tlačiareň, alebo pečiatka?

Na trh privádzame revolučnú novinku - elektronickú plne farebnú pečiatku.Tlačí všetko, na čo si len spomeniete.Potrebujete vygenerovať QR kód (uk.č. 2) , čiarový kódautomatické číslovanie, datum, čas alebo treba vytlačiť fotografiu (uk.č. 1)  a logo Vašej spoločnosti?!

ukazky

 

To všetko E-mark dokáže, a oveľa viac!

Ide o multifunkčné elektronické mobilné značiace zariadenie, ktoré ponúka farebný otlačok v neobmedzených  vzoroch a variantách. Tak povedzte sami, pečiatka alebo tlačiareň?!

Príslušenstvo?

K tlači E-mark využívá špeciálne navrhnutú CARTRIDGE (obr.1.), ktorá je schopná pomocou troch základných farieb vytlačiť skoro čokoľvekv akejkoľvek farbe. Ďalším užitočným príslušenstvom je jeho puzdro.

PÚZDRO (obr.3.) , ktoré chráni i pred najmenším poškriabaním. Celú pečiatku drží nažive spoľahlivá batéria, vďaka ktorej dokáže byť E-mark stále v prevádzke. A to až 4,5 hodiny. E-mark Vás teda nikdy nesklame. Môžete ho použiť aj OFFLINE.

Nastaviť zostupne

Položiek: 4

Nastaviť zostupne

Položiek: 4

Ideme s dobou!

Súčasťou balenia je tiež bezplatná aplikácia, ktorá ponúka komplexné možnosti vytvorenia individuálnych a jedinečných otlačkov. 

Odkaz na software pre E-mark: https://emark.colop.com/about-e-mark/software-app/ 

Aplikácia zadarmo k stiahnutiu na Google Play (Android 5.0) a iOS (iOS 11)

aplikace

Všestranné využitie!

využitie
 
 
E-mark možno použiť na všetky absorbujúce povrchy:

Ako E-mark objednať?

Stačí kliknúť na tlačidlo 

Pri žiadosti o viac informácii sa na nás neváhejte obrátiť. E-mailová adresa pre komunikáciu ohľadom multifunkčnej pečiatky: podpora@svetpeciatok.sk

Návody a bezpečnostné listy

Všetky návody a bezpečnostné listy nájdete tu

Veľa úspechov s E-mark pečiatkou praje Firma GRAPP CZ, s.r.o.

Nastaviť zostupne

Položiek: 5

Nastaviť zostupne

Položiek: 5